Merkez Teşkilatı

DSİ Genel Müdürlüğü ( Kaya YILDIZ)

  • Genel Müdür Yardımcılığı (Sn. Murat DAĞDEVİREN) ( Murat DAĞDEVİREN)
    • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanlığı ( Nazmi KAĞNICIOĞLU)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Ahmet ÖZBEK)
        • 3. Planlama Şube Müdürlüğü ( Mustafa Kemal ÖZCAN)
        • Çevre Şube Müdürlüğü ( Fatih EKMEKÇİ)
        • İdari İşler Şefliği ( Emine OZKAYA)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Erdal SARIAY)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-2 (Dr. Murat Ali HATİPOĞLU)
        • 1. Planlama Şube Müdürlüğü ( Faruk GÜREŞCİ)
        • Tahsisler ve Su Sicili Şube Müdürlüğü ( Turgay ŞİMŞEK)
        • AB İle İlişkiler Şube Müdürlüğü ( Ayla EFEOĞLU)
        • Uluslararası Hidrolojik Faaliyetler Şube Müdürlüğü ( Veysel YILDIZ)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-3 (Dr. Erhan DEMİR)
        • Rasatlar Şube Müdürlüğü ( Bekir Ragıp YURTSEVEN)
        • Harita Şube Müdürlüğü ( Mehmet FAKIOĞLU)
        • Taşkın Etüdü ve Planlaması Şube Müdürlüğü ( Sevgi DENİZ)
        • Erozyon ve Rusubat Kontrol Şube Müdürlüğü ( İbrahim BİROĞLU)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Ahmet Süheyl ESENGÜN)
        • 2. Planlama Şube Müdürlüğü ( Murat YAKUT)
        • 4. Planlama Şube Müdürlüğü ( Mustafa DEMİR)
        • Hidroloji Şube Müdürlüğü ( Miktat YAVUZ)
      • Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkan Yardımcısı-5 ( Burhan YAVUZ)
        • Tarımsal Ekonomi Şube Müdürlüğü ( Murat SAN)
        • Toprak ve Drenaj Şube Müdürlüğü (Dr. Bilge OMAR)
        • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Hasan GÜLER)
    • Atıksu Dairesi Başkanlığı ( Ahmet İhsan ÖĞÜN)
      • Atıksu Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Muharrem ÖZDEMİR)
        • Planlama Proje Şube Müdürlüğü ( İmran HİLLEZ)
        • Arıtma Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Ümmühan TEKÇE)
        • İhale Şube Müdürlüğü ( Şenay ÖZKAN)
        • İdari İşler Şefliği ( Ahmet AKTAŞ)
      • Atıksu Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( İnci ADA)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Fatih YILDIZ)
        • Makina ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Volkan BAHAR)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Mesut DÜZ)
        • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Çağlar DENİZ)
    • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkanlığı ( Abdullah EKİN)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Abdulkadir KILIÇ)
        • Makina İşletme Şube Müdürlüğü ( Çağlar Dursun SARIMUTLU)
        • Makina Etüt Şube Müdürlüğü ( Ramazan TOPSAKAL)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Resmigül EROL)
        • Makina Eğitim Şube Müdürlüğü( - )
        • İdari İşler Şefliği ( Saniye SÖNMEZ)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Salih KIYMAZ)
        • İkmal Şube Müdürlüğü ( Mustafa Onur YILDIRIM)
        • Pompa İstasyonları Şube Müdürlüğü ( Nurettin ÖNCÜL)
        • Etlik Eğitim Merkezi Şube Müdürlüğü ( Tolga YEŞİLYURT)
        • Bilgi Teknolojileri Şefliği( - )
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-3( - )
        • Merkez Atölyeleri Şube Müdürlüğü ( Alper TELKIRAN)
        • Merkez Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Kadir AKBIYIK)
        • Malzeme Şube Müdürlüğü ( Ömer BÜYÜKYILMAZ)
      • Makina İmalat ve Donatım Dairesi Başkan Yardımcısı-4( - )
    • Hidroelektrik Enerji Dairesi Başkanlığı ( Mahmut YÜZER)
      • Hidroelektrik Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Bekir YAPAN)
        • Anlaşmalar ve Mevzuat Şube Müdürlüğü ( Cüneyit BEKTAŞ)
        • İdari İşler Şefliği ( Derya ALTUNKESER)
      • Hidroelektrik Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Ali KOLDERE)
        • Su Yapıları Denetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Süleyman KIZILASLAN)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Ali GÜNDÜZ)
      • Hidroelektrik Enerji Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Nazlı BAYKARA)
        • Kabul ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Veysel DAĞ)
        • Takip ve Tahsilat Şube Müdürlüğü ( Hasan DEMİR)
    • Umumi Münasebetler Müşavirliği ( Eda ACAR)
  • Genel Müdür Yardımcılığı (Sn. Şadiye YALÇIN) ( Şadiye YALÇIN)
    • Proje ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ( Ali GÖKYEL)
      • Proje ve İnşaat Dairesi Başkan Yardımcısı-1 (Dr. Ömer Faruk AKBULUT)
        • Makine ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Celil ŞAHBAZ)
        • Teknik Hesaplar Şube Müdürlüğü ( Volkan KORUCU)
        • İhale Şube Müdürlüğü ( Şelale ÇEBİ ARS)
      • Proje ve İnşaat Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Egemen GÜRSOY)
        • Sulama ve Drenaj Şube Müdürlüğü ( Mesut KELEŞ)
        • Genel Müdürlük Hizmet Binası Yapımı Kontrol Teşkilatı( - )
        • Taşkın Koruma Tesisleri ve Köprüler Şube Müdürlüğü ( Reşat Haluk DARGA)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Başak ÇITIR ARSLAN)
      • Proje ve İnşaat Dairesi Başkan Yardımcısı-3 (Dr. Hayreddin ERŞAN)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( İlknur SAYINER)
        • Güneydoğu Anadolu Projesi Şube Müdürlüğü ( Murat ALTINBAŞ)
        • İdari İşler Şefliği ( Fikret ŞAHİN)
      • Proje ve İnşaat Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Ezgi ÖZDEMİR)
        • Tesisler Şube Müdürlüğü ( Cüneyt GÜVEN)
        • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( İsa UZUN)
        • Kredili Projeler Şube Müdürlüğü ( Senem YILDIRIM)
    • İçmesuyu Dairesi Başkanlığı ( Mustafa Kemal KÖSEOĞLU)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Oğuzhan BEKTAŞ)
        • İçmesuyu Proje Şube Müdürlüğü ( Berat Alp SARIKAVAK)
        • Sanat Yapıları Şube Müdürlüğü ( Hakan EREN)
        • Arıtma Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Dilek AKMAZ)
        • Makine ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Erdinç ÇİFTÇİ)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Uğur DAL)
        • İçmesuyu Planlama Şube Müdürlüğü ( Şule ÇOLAKOĞLU KÖSE)
        • İdari İşler Şefliği ( Bülent ACAR)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Ayla DEMİREL)
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-3( - )
      • İçmesuyu Dairesi Başkan Yardımcısı-4( - )
      • İhale Şube Müdürlüğü ( Reyhan EĞRİ)
      • Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Mehmet KARAHAN)
    • Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı (Dr. Nurettin PELEN)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-1 (Dr. Vehbi ÖZAYDIN)
        • Hidrolik Model Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Hüseyin POYRAZ)
        • Beton Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Aydın SAĞLIK)
        • Kalibrasyon Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Abdulmuttalip ÖZER)
        • Zemin Mekaniği ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü ( Özgür KÜÇÜKALİ)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Oğuzhan BAL)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-2 (Dr. Aysun ELEMAN)
        • İzotop Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Alime TEMEL DİLAVER)
        • Kimya Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Nermin ARSLAN)
        • Su ve Toprak Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Ramazan YÜCEL)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Fuat GÜNEN)
        • Teknik Hizmetler Şube Müdürlüğü ( Sebahattin DAĞÜSTÜ)
        • İkmal ve Taşıt İşletme Şube Müdürlüğü ( Mutlu ÇOBAN)
        • İdari İşler Şube Müdürlüğü ( Turgut ÇETİNEL)
        • Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Şube Müdürlüğü ( Kamuran KILIÇ YALÇIN)
      • TAKK Dairesi Başkan Yardımcısı-4( - )
    • Teknoloji Dairesi Başkanlığı ( Abdurrahman DÖNMEZ)
      • Teknoloji Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Deniz VAROL)
        • Yazılım Uygulama ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( Ayşen KÜLÜNK)
        • Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( Kemal SEYREK)
      • Teknoloji Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Yılmaz AKMAN)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Duygu BAYTEMUR)
        • İdari İşler Şefliği ( Veli KAYA)
      • Teknoloji Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Okan DURMUŞ)
        • Ağ ve Sistem Yönetimi Şube Müdürlüğü ( Hakan Bora ASLAN)
        • Teknik Destek Eğitim ve Koordinasyon Şube Müdürlüğü ( Gökay AKINCI)
        • Haberleşme Şube Müdürlüğü ( Mustafa SELÇUK)
      • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Rıza Gökhan ERGÜL)
    • KKTC Proje Müdürlüğü ( Yusuf ŞAHİN)
      • Etüt Jeoloji Laboratuvar Başmühendisliği ( Ali BAYRAK)
      • İletim Hatları Başmühendisliği( - )
      • Arıtma Tesisleri Başmühendisliği( - )
      • Sulama ve Taşkın Koruma Başmühendisliği( - )
      • Elektromekanik Başmühendisliği( - )
      • İşletme ve Kamulaştırma Başmühendisliği( - )
      • Baraj ve Gölet Başmühendisliği ( Özgür ŞAHANOĞLU)
      • Deniz Yapıları Başmühendisliği ( Gürsel Seha GÜLTEKİN)
      • İdari İşler Şefliği ( Turgay ERTÜRK)
  • Genel Müdür Yardımcılığı (Sn. Oğuz KASAP) ( Oğuz KASAP)
    • Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı ( Halis BOSTAN)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Mustafa PARLAK)
        • Merkez Muhasebe Şube Müdürlüğü ( Mete ÖZDEMİR)
        • İstatistik Şube Müdürlüğü ( Mustafa UMUTLU)
        • İç Kontrol Şube Müdürlüğü ( Oğuzhan BAYRAMOĞLU)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Musa Erdem AKKAYA)
        • Planlama ve Program Şube Müdürlüğü ( Banu DEDE)
        • Analiz ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Hüseyin TUNÇEL)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Abdulgafur ERDOĞDU)
        • Koordinasyon Şube Müdürlüğü ( Süleyman FIRAT)
        • Yönetim Sistemleri ve Performans İzleme Şube Müdürlüğü ( Sinan AYDOĞMUŞ)
        • İdari İşler Şefliği ( Özlem AYHATALP)
      • Strateji Geliştirme Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Murat KIZILIRMAK)
        • Bütçe Şube Müdürlüğü( - )
        • Stratejik Yönetim Şube Müdürlüğü ( Mustafa Kemal TOSUNER)
    • Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığı ( Dinçer AYDOĞAN)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Yusuf Ziya KAMA)
        • Baraj Hidrolik ve Yol Mühendisliği Şube Müdürlüğü ( Barış TOZKOPARAN)
        • Hesap İşleri Maliyet Şube Müdürlüğü ( Sihem POLATÇELİK)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( İbrahim Halil AKSOY)
        • İdari İşler Şefliği ( Tuğrul DEMİRÖZ)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Ahmet ÇETİNKAYA)
        • Makine Proje Şube Müdürlüğü ( Faruk SEZER)
        • Elektrik Proje Şube Müdürlüğü ( Mehmet TÜREN)
        • Elektrik Makina Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Fügen KOYUNCU)
        • Çoruh Projeleri Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürlüğü ( Hakan SOLAK)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Semih VURAL)
        • Baraj Emniyeti ve Ölçüm Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Mutlu İlker PEKER)
        • Nehir ve Kanal Santralları İnşaat Projeleri Şube Müdürlüğü ( Hüseyin KÖKÇÜOĞLU)
        • Baraj İnşaat Tatbikat Şube Müdürlüğü-1 ( Turgay GÜNGÖR)
        • Göletler Şube Müdürlüğü ( İsmail KARABULUT)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Oğuzhan YAVUZ)
        • Baraj Temel Mühendisliği Şube Müdürlüğü ( Özkan YAYLACI)
        • Ilısu Barajı ve Kredili İşler Proje Şube Müdürlüğü ( Mehmet KOÇ)
        • Baraj Uygulama Projeleri Şube Müdürlüğü ( Fatih ÇALIŞKAN)
      • Barajlar ve HES Dairesi Başkan Yardımcısı-5 ( Keriman ULUSOY)
        • İnşaat İhale Şube Müdürlüğü ( Mehdi DOĞAN)
        • Baraj İnşaat Tatbikat Şube Müdürlüğü-2 ( Özgün Serhat KARA)
    • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkanlığı ( Hasan ELER)
      • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Aptullah ÇÖMLEKÇİ)
        • Kamulaştırma Şube Müdürlüğü ( Sinan KARADAĞ)
        • Emlak ve Envanter Şube Müdürlüğü ( Nil GÜREL)
        • İdari İşler Şefliği ( Mustafa SARARMIŞ)
      • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Hakkı KOCAMAN)
        • Yeniden Yerleşim ve İzleme Şube Müdürlüğü ( Bülent POLAT)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Nilüfer CEYLAN)
      • Emlak ve Kamulaştırma Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Hüseyin ERCAN)
        • Etüd ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Mehtap GÜL)
        • Malzeme Ocakları Şube Müdürlüğü ( Erdinç KAYA)
    • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkanlığı (Dr. Ayhan KOÇBAY)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Veysi GÜMÜŞ)
        • 2. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Turgut YILDIRIM)
        • 4. Mühendislik jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Zafer İÇTEN)
        • Doğal Yapı Gereçleri Şube Müdürlüğü ( Ayşe AYDIN)
        • Kaya ve Zemin Mekaniği Şube Müdürlüğü ( Haydar KIRKBUDAK)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Harun MEYDAN)
        • 1. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Tamer ÇİRKİN)
        • 3. Mühendislik Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Erol ÖZTÜRK)
        • Temel Sondaj ve Enjeksiyon Şube Müdürlüğü ( Cenk YILDIRIM)
        • İdari İşler Şefliği ( Sevil AYDIN)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Mikdat ÖZMEN)
        • Etüt ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Murat Mert TOKLU)
        • Karst Araştırması Şube Müdürlüğü ( Uğur AKDENİZ)
        • Çevre ve Uzaktan Algılama Jeolojisi Şube Müdürlüğü ( Özlem YİĞİTLER)
        • Jeofizik Etütler ve Cihazlar Şube Müdürlüğü ( Mehmet Ali AYDEMİR)
      • Jeoteknik Hizmetler ve YAS Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( İsmet KIZILTEPE)
        • Su Sondaj Şube Müdürlüğü ( Salih Gürel ÜNSAL)
        • YAS Planlama Projelendirme ve Rezerv Kontrol Şube Müdürlüğü ( Mehmet Halit ŞARALDI)
        • Makina ve Elektrik Şube Müdürlüğü ( Yücel AKTAŞ)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Tolga Burak ERTEKİN)
  • Genel Müdür Yardımcılığı (Sn. Faruk FIRATOĞLU) ( Faruk FIRATOĞLU)
    • Hukuk Müşavirliği ( Nuri TEMEL)
      • İdari İşler Şefliği ( İsmail KILINÇ)
    • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ( Sinan DEMİRBAŞ)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 1( - )
        • İhale ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğü ( Mevlüt KOYUNCU)
        • Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü (Dr. Betül GÖÇMEN)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Dr. Neslihan ŞENGÜL)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 2 ( İbrahim Burak YEŞİLOĞLU)
        • 2. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( İsmail AKBULUT)
        • 3. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( Atakan SERT)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 3 ( Metin ÖZTÜRK)
        • Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü ( Önder KARAGÖZ)
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı - 4( - )
        • 1. Arazi Toplulaştırması Şube Müdürlüğü ( Uğur ÇELEN)
        • Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Şube Müdürlüğü ( Ziya PARLAK)
        • Kırsal Alan Düzenlemesi Şube Müdürlüğü( - )
      • İdari İşler Şefliği ( Aydoğan ÖZCAN)
    • İşletme ve Bakım Dairesi Başkanlığı (Dr. Mehmet Uğur YILDIRIM)
      • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Erkan EMİNOĞLU)
        • İstatistik, Değerlendirme ve Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Filiz KASAR)
        • Havza İşletme Hidrolojisi Şube Müdürlüğü (Dr. Filiz MALKOÇ)
        • Park-Rekreasyon ve Bina Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Önder AYSU)
      • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Hakkı KILAVUZ)
        • Sulama ve Drenaj Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Ahmet ŞEREN)
        • Tesis Devir ve Denetim Şube Müdürlüğü ( Şaban Aydın AYTAÇ)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Gürhan DEMİR)
      • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Halil İbrahim YAVUZ)
        • Taşkın Tesisleri Şube Müdürlüğü ( Mehmet İNAL)
        • Barajlar, Hes ve Elektromekanik Şube Müdürlüğü ( Ahmet Celal DÜZENLİ)
        • Su Ürünleri ve Çevre Şube Müdürlüğü ( Zafer ÖZTEKİN)
      • İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Fahrettin ULUS)
        • İdari İşler Şefliği ( Sevinç ARAS)
    • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ( Erol BÜYÜKKİRAZ)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Mansur BİLİCİ)
        • Genel Hizmetler Şube Müdürlüğü ( İbrahim ŞAHİN)
        • Sivil Savunma Hizmet Birimi ( Mustafa ÇAKIRLI)
        • Teknik Yayın ve Standartlar Şube Müdürlüğü ( Şenay ŞAHİN)
        • İdari İşler Şefliği ( Musa ULUSOY)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Serhat SAYINER)
        • İşletme Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü ( Ergün ERDOĞAN)
        • Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü ( İsmail SERÇE)
        • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ( Hakan CENGİZ)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-3 ( Menderes LALE)
        • Sosyal İşler Şube Müdürlüğü ( Can GÜNBATAR)
        • Sağlık Hizmetleri Şefliği ( Dilek EFECİK)
        • İhale ve Tatbikat Şube Müdürlüğü ( Aysun MERCİMEK)
      • Destek Hizmetleri Dairesi Başkan Yardımcısı-4 ( Ergün KARAKOÇ)
        • Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü ( Kezban GENÇ)
        • Tanıtma ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ( Erdinç DUMLU)
        • Basım ve Foto-Film Şube Müdürlüğü ( Yusuf Arıkan ZAYIF)
    • Arazi Toplulaştırması Etüt ve Projelendirme Dairesi Başkanlığı( - )
      • Arazi Toplulaştırması Etüt ve Projelendirme Dairesi Başkan Yardımcısı-1( - )
      • Arazi Toplulaştırması Etüt ve Projelendirme Dairesi Başkan Yardımcısı-2( - )
      • Arazi Toplulaştırması Etüt ve Projelendirme Dairesi Başkan Yardımcısı-3( - )
      • Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Etüt Şube Müdürlüğü( - )
      • Planlama ve Projelendirme Şube Müdürlüğü( - )
      • İhale ve Kesin Hesap Şube Müdürlüğü( - )
      • Arazi Islahı, Drenaj ve Tarla İçi Sulama Şube Müdürlüğü( - )
      • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü( - )
    • Değerlendirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı( - )
  • Teftiş Kurulu Başkanlığı ( Abdullah EKİN)
    • Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı-1 ( Naci ERTOPUZ)
    • Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı-2 ( Mehmet Fatih KOCABEYLER)
    • İdari İşler Şefliği ( Derya TANYERİ)
  • İç Denetim Birimi Başkanlığı ( Bakır GÖKALP)
    • İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı ( Aslı SARIGÖL)
      • İdari İşler Şefliği ( Yıldız ATEŞ)
  • Personel Dairesi Başkanlığı ( Salih Naci UNCU)
    • Personel Dairesi Başkan Yardımcısı-1 ( Metin ÖKMEN)
      • Personel Şube Müdürlüğü ( Hatice YILDIZ)
      • Muamelat Şube Müdürlüğü ( Metin ÖKMEN)
      • İşveren İşçi İlişkileri ve İş Mevzuatı Şube Müdürlüğü ( Mustafa Nuri ZAYIF)
      • Tahakkuk Şube Müdürlüğü ( Nazire MEMİŞ)
    • Personel Dairesi Başkan Yardımcısı-2 ( Şahin KUMBAROĞLU)
      • Eğitim Şube Müdürlüğü ( Abdullah ÜSTÜNER)
      • İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü ( Yakup SARAÇ)
      • İstatistik ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü ( Tahsin Kürşat ÖZEKE)
      • Yönetim Araştırmaları (O-M) Şube Müdürlüğü ( Bilal DAĞCIOĞLU)
  • Özel Kalem Müdürlüğü ( Mehmet KÖSEOĞLU)
    • Özel Kalem Müdür Yardımcısı ( Çiğdem BAĞCI)
  • Dış İlişkiler Müşavirliği ( Tuncer DİNÇERGÖK)
    • Dış İlişkiler Müşavir Yardımcısı ( Serpil KÖYLÜ DALGIN)
  • Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ( Levent YILDIRIM)