Dünya Su Günü Yarışması


Dünya Su Günü Yarışma Sonuçları


 

 Afiş Yarışması

Fotoğraf Yarışması 

Resim Yarışması 

Kompozisyon Yarışması 

 

2021

1. Doğan Can ALPASLAN

1. Mustafa  DEMİRBAŞ

1. Azra KURNAZ

1. Cemre Su ÇİLİNGİR

2. İzel Selin ŞENEL

2. Oğuz İPÇİ

2. Ela KULLAR

2. Elifnaz KAYA

3. Refik YALUR

3. Bahadır SANSARCI

3. Öge Kerem KAHRİMAN

3. Simay ÖZTÜRK

 

2020

1. Ali Fırat  DOĞAN

1. Mustafa  DEMİRBAŞ

1. Naz HALAÇOĞLU

1. Beyza OĞUZ

2. Haluk Yakup ÖZLER

2. İrfan HAZIR

2. Zehra EREN

2. Tuana YILDIRIM

3. İrem ÖZYALÇIN

3. Hasan Hüseyin BİRLİK

3. Sidra HASAN

3. Bensu YILDIZ

 

2019

1. Hatice Eslem ELÇİOĞLU

1. Serkan ÖZKAN

1. Elif İkra BOY

1. Emine DELİBALTA

2. Ahmet Emin BEDİZ

2. Mehmet ASLAN

2. Alara ÇALIŞKAN

2. Rüya KAYACAN

3. Bilal Uğur LİMAN

3. Ahmet Sami ACAR

3. Melike Nur KAYMAK

3. Hakkı OZAN

 

2018

1. Ayhan ÇELİK

1. F.Dilek UYAR

1. Ayşe Elif ÜNÜVAR

1. Rüya KAYACAN

2. Hasan ÖZGÜLER

2. Mehmet ÖZDEMİR

2. Hatice İŞBAY

2. Sibel KILINÇ

3. Egemen KARAKAYA

3. İsa CIDA

3. Zeynep Niza KUNTBİLEK

3. Sude Naz ÖZGÜR

 

2017

1. Merve VAROL CAN

1. Mehmet ASLAN

1. Asya ÜLGER

1. İrem AYDOĞDU

2. Gökhan BULUK

2. Gürsel Egemen ERGİN

2. Elif ÇAKIR

2. İrem DAĞDEVİREN

3. Gülsüm Damla ÖZ

3. Mustafa BİNOL

3. Mahmut KORKMAZ

3. Melike SAĞLAM

 

2016

1. Hasan ÖZGÜLER

1. Ender PEKŞEN

1. Mervenur DEMİRAY

1. Ayşegül FİLİZ

2. Melek UÇAR

2. Ali MERMERTAŞ

2. Saniye Nur ÖZCAN

2. Mehmet Furkan ŞAŞMA

3. Merve Varol CAN

3. Nuri ÇORBACIOĞLU

3. Duru Deniz FIRAT

3. Ayşıl CİĞER

 

2015

1. Muharrem ALTUNKAYNAK

1. Ender PEKŞEN

1. Buse ÖZDEMİR

1. Gökçe AY

2. Ertuğrul KARAHAN

2. İsa CIDA

2. Kader KELEŞ

2. Melisa CÖRÜT

3. Mahmut SOYER

3. Mustafa DEMİRBAŞ

3. Nilüfer ACAR

3. Şeyma Betül GÜVENEN

 

2014

1. Hasan HEMŞİNDERELİ

1. Serkan ÇOLAK

1. Melike ÖZTÜRK

1. Altay YILDIRIM

2. Berk İNAN

2. Cüneyt TOMRUK

2. Onur COŞKUN

2. Yağmur Melek COMBA

3. Onur AŞKIN

3. Yılmaz TOPÇU

3. Sena Nur GÜNGÖR

3. Sude FIRINCI

 

2013

1. Muharrem ALTUNKAYNAK

1.  Serkan ÇOLAK

1. Gülçin ÇALIŞKAN

1. Yağmur ÖZDEMİR

2. Simge ŞAHİN

2. Ruhi ŞAHİN

2. Perihan Ece YALÇINER 

2. Ruveysa ARSLAN 

3. Hasan ÖZGÜLER

3. Nevzat YILDIRIM

3. Bersu ÖZDEMİR  

3. Serap ÇAKAR 

 

2012

1. Türesin LALE

1.  Soner ÇAPOĞLU

1. Aybike Sıla ARİFİOĞLU

1. Ayşenur Zeynep ÖZMEN

2. Sefa PALA

2. İsmet DAZYELİ

2. Aleyna SOĞAN  

2. Büşra Nur UYGÜL 

3. Hasan Tekinalp GÜREKEN

3. Fatih KARAOĞLU

3. Satı ARGUNHAN  

3. Efe TOKMAN

 

2011

1. Egemen KARAKAYA 

1. Gökmen CENGİZ AKDAĞ 

1. Burhan DEMİRCAN 

1. Tayyibe KARADAĞ

2. Hasan Tekinalp GÜREKEN 

2. Ali MERMERTAŞ 

2. Selinay ŞAYAN

2. Kardelen TAŞ

3. Seher ERCİVAN 

3. Fehmi HELVACI 

3. Mücahid MORGÜL 

3. Sıla GÖRAL

 

2010

1. Mehmet SELÇUK 

1. Mustafa GEZER 

1. Gizem MANTAR

1. Ece ERGÖKTEN 

2. Fehmi SONER 

2. İsmet DANYELİ 

2. İrina AĞARAHİMOVA 

2. Emrah ÇELİK 

3. Esra ARICI 

3. Cüneyt MEDETOĞLU 

3. Serkan MERT 

3. Şüheda Begüm ÖZDEMİR

 

2009

1. B.Erhan TARLAKAZAN 

1. Mahmut ORMANCIOĞLU 

1. Merve YILDIZ

1. Kadriye SUSGUN 

2. Ömer Faruk ÇELEN 

2. Mustafa BİNOL 

2. Helin Sinem DAĞLI 

2. İrem Tuğçe TOKSOY

3. Emel GÜNDÜZ 

3. Süleyman İNAL 

3. Elif Bahar ALKAN 

3. Kemal BALIK 

 

2008

1. Pınar SÖZEN 

Birinciliğe layık eser bulununamadı

1. Alara AKCAN 

1. Feyzanur ÇAPKIN 

2. Hasan ÖZGÜLER 

İkinciliğe layık eser bulunamadı

2. Eylül DAYI 

2. Nurgül ÖZER 

3. A.Celil TOPALFAKIOĞLU 

Üçüncülüğe layık eser bulunamadı

3. Ümmü Gülsüm ÖZDEMİR

3. Betül BİÇİM 

 

2007

1. Nazmiye YAVUZ 

1. Çetin ALKILIÇ 

1. Şizen AKANSEL 

1. Meltem KARAHAN 

2. Mehmet GENÇ 

2. Abdullah YÜRÜR 

2. Emre FANDAKLI 

2. Yağmur TAŞ 

3. Hami TUĞYAN 

3. Savaş EKİN 

3. Leyla ŞAHİN 

3. Pınar KILIÇ 

 

2006

1. S.Mehmet BUÇUKOĞLU

1. Mahmut ORMANCIOĞLU 

1. Çağıl ERGİN 

1.  Sıdıka YILMAZ

2. Hasan ÖZGÜLER

2. Mehmet TUFAN 

2. Müge ÜLGER 

2. Ayşe YILMAZ

3. Nazmiye YAVUZ

3. Adil KARA 

3. Öznur MANTAR 

3. Mehmet Başat TEPE 

 

2005

1. Derya Yılmaz KOYUNCU

1. İsmail URAL

1. Hacer TAŞ

1. İsmail AÇAR

2. Necdet KÖYLÜ

2. Süleyman İNAL

2. Selin SAĞLAM

2. Yasemin EREN

3. İsmail BOSTANCI

3. İsmail URAL

3. Ayşegül ADIYAMAN

3. Özlem ÇİFTÇİ