DSİ Haberler


DSİ 2019-2023 Stratejik Planı Hazırlık Süreci Kapanış Toplantısı Yapıldı

03.12.2019

3 Aralık 2019 tarihinde Genel Müdürlüğümüz Namık Kiper Toplantı salonunda, Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın başkanlığında yapılan toplantıda, 2023 hedefleri kapsamında 2019-2023 Stratejik Plan çalışmaları üzerinde değerlendirme ve istişarede bulunuldu.

Toplantıya Genel Müdür Yardımcısı Kaya Yıldız, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Halis Bostan’ın yanı sıra DSİ Stratejik Planlama Ekibi -DSİ/SPe- üyeleri katılım sağladı.

Toplantının başında kısa bir açılış konuşması yapan Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın; “DSİ büyük hedefleri olan ve her daim hedeflerini gerçekleştiren bir kurumdur. Genel Müdürlük olarak tespit ettiğimiz hedefler doğrultusunda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.’dedi.

Konuşmanın akabinde SGD Başkanlığından DSİ/SPe Koordinatörü Mustafa Kemal Tosuner katılımcılara DSİ 2019-2023 Stratejik Planlama Süreciyle ilgili sunum yaptı.

Ardından Genel Müdürümüz Mevlüt Aydın DSİ Stratejik Planlama Ekibi’nde yer alan personele bu süreçte yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ederek teşekkür belgesi takdim etti.