DSİ Haberler


Şampiyon DSİ Karadenizspor


18.04.2019
DSİ Karadenizspor sahada fırtına gibi esti ve BAL ligine yükselmeyi başardı .DSİ camiasında büyük mutluluk.

Trabzon 1. Amatör Küme Play-Off müsabakalarında Ahmet Suat Özyazıcı Stadı’nda Erdoğduspor ile karşı karşıya gelen DSİ Karadenizspor, rakibini 3-1 yenerek, Yalıspor’un önünde averajla şampiyon oldu ve Bölgesel Amatör Lige (BAL) yükseldi. Bir hayali gerçekleştiren DSİ Karadenizspor camiası, DSİ 22.Bölge Müdürlüğü personellerinde de büyük mutluluğa neden oldu.

Şehir Turu Attılar

Maçın ardından Bölge Müdürlüğü’ne gelen futbolcular ve teknik heyet, burada DSİ 22. Bölge Müdürü Vekili ve aynı zamanda takımızın başkanı Dr. Emre Akçalı, takımın genel kaptanı ve DSİ 22. Bölge Müdür Yardımcısı Olcay Çubukçu ve DSİ çalışanları tarafından konfetilerle karşılandı.  DSİ sosyal tesislerinde organize edilen yemeğin ardından, futbolcular ve teknik heyet, otobüsle şehir turu attı ve şampiyonluğun coşkusunu doyasıya yaşadı.

Bu Başarı Tesadüf Değil

Trabzon’un futbol mabedi olan Yavuz Selim Stadını da unutmayan teknik heyet, şehir turu esnasında tam kadro olarak stada gitti ve burada bir anı fotoğrafı çektirdi. Gün boyu tebrikleri kabul eden DSİ Karadenizspor Başkanı Dr. Emre Akçalı, başarılarının tesadüf olmadığını belirterek, “Gençler bizi gururlandırdı. Hepsini kutluyorum. DSİ sportif faaliyetlerde de gözde bir kurum olmayı sürdürecek” ifadelerini kullandı.  Takımın Genel Kaptanı Olcay Çubukçu ise, “Biz DSİ olarak bu başarıya çok inandık. Hep birlikte kenetlerek mutlu sona ulaştık. İnanç varsa zafer vardır. Tüm camiayı tebrik ediyorum” dedi. DSİ Karadenizspor Teknik Direktörü Kenan Aksu ise, “İdmanlarda sık sık çalıştığımız pozisyonları sahaya yansıttık. Maç boyunca diri kalan taraf olduk. Futbolcularımı gayretlerinden ötürü tebrik ediyorum.” Dedi.