DSİ Haberler


Yalova İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

29.03.2019

Yalova İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2019 yılı ilk toplantısı, Yalova Valimiz Muammer Erol ve Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar Başkanlığında 19.03.2019 tarihinde Yalova Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Yalova İSYKK bu ay yapılan toplantısında DSİ 1. Bölge Müdürlüğü Planlama Şube Müdürü Mustafa Gördeli tarafından Yalova ilindeki planlamalar hakkında bilgi veren bir sunum yapıldı.

Ardından Valimiz Muammer Erol ve Vali Yardımcımız Yıldırım Uçar kurul üyelerine sözü bırakarak katkı sağlayabilecek fikirler dinlendi. Kurul üyeleri tarafından Yalova İline değer sağlayacak DSİ planlamasındaki projelerinin bir an evvel yatırama dönüştürülmesinin önemine değinildi.

İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu toplantısına; Devlet Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü, Yalova İl Özel İdaresi,  Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Yalova Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Yalova Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Yalova Meteoroloji Müdürlüğü, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü, İlbank A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği temsilcileri tarafından katılım sağlandı.