DSİ Haberler


Kilis İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

02.11.2017

20 Mayıs 2015 tarih ve 29361 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Havza Yönetim Heyetlerinin Teşekkülü, Görevleri, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ” uygulaması kapsamında koordinatörlüğünü Kilis Valiliği, sekretaryasını Kahramanmaraş 20. Bölge Müdürlüğünün yaptığı, Kilis İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 3. Toplantısı 26.10.2017 perşembe günü saat 14.00’da Kilis İl Özel İdare  konferans salonunda gerçekleştirildi.

Kilis Vali Yardımcısı Vekili, Polateli Kaymakamı Bayram Türker Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Kahramanmaraş 20. Bölge Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Uğur Yıldırım, Havza Yönetimi ve Tahsisler Şube Müdürü Mehmet Durmuş Keçik, Gaziantep 202. Şube Müdürü Şefik Öztürk, İşletme ve Bakım Şube Müdürü Adnan Eken ve Kilis İl Su Yönetimi Koordinasyon Kurulunda yer alan kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katılım sağladı.

Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Atıksu arıtma sistemleri konusunda, Meteoroloji İl Müdürlüğü ise Kilis il sınırları içerisindeki yatırım ve faaliyetlerini içeren sunum yaptılar.