DSİ Haberler


DSİ İzmir’de Geleneksel Heyecan...

01.03.2017

Çalışanlar arasındaki uyum ve koordinasyonu güçlendirmek amacıyla DSİ 2. Bölge Müdürlüğü bünyesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Bahar Futbol Turnuvası başladı. 8 takımın mücadele ettiği turnuvanın startını Bölge Müdürü Hayati Çelenk yaptığı vuruşla verdi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen DSİSPOR Bahar Futbol turnuvasının DSİ 2. Bölge Müdürü Hayati Çelenk yaptığı vuruşla başladı. 8 takımın mücadele ettiği turnuvanın ilk maçında yeşil guruptaki Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü ile Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen mücadeleyi çok sayıda DSİ çalışanı da izlerken; maç Havza Yönetimi İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğü’nün 7-5’lik galibiyeti ile son buldu.

Çelenk “Personelimiz arasındaki uyum ve koordinasyon da gelişiyor”

DSİSPOR Bahar Futbol Turnuvası’nın 2. Bölge Müdürlüğü için bir gelenek olduğunu belirten Bölge Müdürü Hayati Çelenk “Yeşil sahadaki mücadele hem eğlendiriyor hem de personelimiz arasındaki uyum ve koordinasyonu geliştiriyor. Futbol ile pekişen dostluk iş ortamına da yansıyor. Benzer turnuva ve etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. Yeşil ve Beyaz Grup olarak iki ayrılan 8 takımın kıyasıya mücadelesi; yaklaşık 1 ay sürecek.